DETAYLAR, KURGU VE METIN2

Detaylar, Kurgu ve metin2

Detaylar, Kurgu ve metin2

Blog Article

Ücretim kızılındı server elime teslim edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama karşın engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dyöreüş olmadı kısacası param gitti yani.

Metin2 Sunucularımızın kâffesinda hem Nominalmsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz katkısızlamaktayız. Bu sayede size elan emin ve ak bir katakulli deneyimi sunmaktayız.

Buna zeyil olarak Dandanakan ve Rum sunucuları aynı isimleriyle kalmıştır. Bir değişiklik olgunlaşmamıştır.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını fark etmek kucakin Tıklayın

Etkinleştirildiğinde, mevzu dışı inceleme etkinliği filtrelenir. Bu değer "İnceleme Skoru Dereceı"nızın varsayılanını kullanır. Daha fazlasını blog gönderimizden okuyabilirsiniz.

kaynağı değçalışmatir]

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yegâne core kuruluşsına sahip 1 hat bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Uzun yıllardır kendi yerında muvaffakiyetlı şekilde ilerleyici Metin2‘ye sıkılarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi alın ve karakterinizi geliştirerek krallığınız bağırsakin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core dokumasına mevla 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını görmek ciğerin Tıklayın

Become a part of the legendary oriental action MMO – now also on Steam! Put your skill to the sınav in epic PvE battles against dragons and sinister demon lords, enter merciless PvP duels and become a true martial arts master! Reviews

Ödeme konuleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 6400 Uslu core ve kanal yapısına iye oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Panel kurulduktan sonra muhtevainize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir core yapısına malik 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page